کارن تجارت آریامنش با مدیریت عامل کیوان مدرس از سال ۹۷ بعد از طرح ریجستری تلفن همراه با واردات گسترده‏‌ ی معتبرترین برندهای تلفن های همراه در جهان نظیر اپل ، سامسونگ ، شیائومی تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان عادی و عمده ی خود را برآورده سازد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کارن تجارت آریامنش محسوب می‌شود. کارن تجارت آریامنش با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با کاربران خود ، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کارن تجارت آریامنش نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

آشنایی با تیم کارن تجارت آریامنش
گروه تخصصی کارن تجارت آریامنش سال‌ها است که در زمینه تخصصی تلفن همراه فعالیت می‌کند. صداقت و سابقه ما سرمایه ما است و می‌توانیم شفاف‌ترین مشاوره را در زمینه خرید انواع تلفن همراه به شما ارائه دهیم. تیم کان تجارت آریامنش در تمامی مراحل خرید، همراه شما است

حسین قاسمی

توسعه دهنده وب

خانم شکاری

تولید محتوا

آرش آقایی

مدیر خدمات

خانم محمد زاده

مشاور فروش

خانم جمالی

مدیر فروش

سیاوش آقایی

حسابدار

حسین هارونی

حسابدار مالیاتی

ابراهیم بیاتی

مدیریت حسابرسی