کارن تجارت آریامنش با مدیریت عامل آقای کیوان مدرس از سال ۹۵ به همراه تیمی خلاق و با انگیزه، با واردات گسترده‏‌ ی معتبرترین برندهای تلفن های همراه تلاش می‏‌کند تا با حذف واسطه ها و ایجاد ارتباط مستقیم بین وارد کننده و مصرف کننده، همواره کالا را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت برای کاربران فراهم کند.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کارن تجارت آریامنش محسوب می‌شود. کارن تجارت آریامنش با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با کاربران خود ، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کارن تجارت آریامنش نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

آشنایی با تیم کارن تجارت آریامنش
گروه تخصصی کارن تجارت آریامنش سال‌ها است که در زمینه تخصصی تلفن همراه فعالیت می‌کند. صداقت و سابقه ما سرمایه ما است و می‌توانیم شفاف‌ترین مشاوره را در زمینه خرید انواع تلفن همراه به شما ارائه دهیم. تیم کان تجارت آریامنش در تمامی مراحل خرید، همراه شما است

آقای حسین قاسمی

مدیریت آی تی

داخلی ۲۴

خانم محمد زاده

مشاور فروش

داخلی ۲۲

آقای کیوان زینلی

توسعه دهنده وب

آرش آقایی

مدیریت انبار

۰۲۱۸۸۹۲۸۹۳۳

سیاوش آقایی

حسابدار

داخلی ۲۸

خانم باقری

توسغه دهنده وب

سرکار خانم جمالی

مدیر فروش همکاران

داخلی ۲۰ - واتسپ ۰۹۱۰۱۱۸۱۲۱۵

ابراهیم بیاتی

مدیریت حسابرسی

داخلی ۲۹

پیمان حسینی

مدیریت شبکه های اجتماعی

خانم شکاری

مشاور فروش و تولید محتوا

داخلی ۲۶

آقای حسین هارونی

حسابدار مالیاتی

داخلی ۳۵

امیرعطا دوستی

طراحی و گرافیک