کارن تجارت آریامنش با مدیریت عامل کیوان مدرس از سال ۹۷ بعد از طرح ریجستری تلفن همراه با واردات گسترده‏‌ ی معتبرترین برندهای تلفن های همراه در جهان نظیر اپل ، سامسونگ ، شیائومی تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان عادی و عمده ی خود را برآورده سازد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کارن تجارت آریامنش محسوب می‌شود. کارن تجارت آریامنش با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با کاربران خود ، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و کارن تجارت آریامنش نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

آشنایی با تیم کارن تجارت آریامنش
گروه تخصصی کارن تجارت آریامنش سال‌ها است که در زمینه تخصصی تلفن همراه فعالیت می‌کند. صداقت و سابقه ما سرمایه ما است و می‌توانیم شفاف‌ترین مشاوره را در زمینه خرید انواع تلفن همراه به شما ارائه دهیم. تیم کان تجارت آریامنش در تمامی مراحل خرید، همراه شما است

pngfind.com-copyright-png-938050

حسین قاسمی

توسعه دهنده وب
pngfind.com-copyright-png-938050

آرش آقایی

مدیر خدمات
pngfind.com-copyright-png-938050

خانم احمدی

مدیر فروش
pngfind.com-copyright-png-938050

سیاوش آقایی

حسابدار
سبد خرید
There are no products in the cart!
مجموع
تومان
ادامه خرید
0
شما نمی توانید محصول دیگری را برای مقایسه اضافه کنید