سامسونگ یکی از شرکت هایی است که تصمیم گرفته در زمینه آپدیت محصولاتش کمی بهتر عمل کند واین در حالی است که بسیاری از پرچم داران شرکت های رقیب موفق به دریافت اندروید ۱۲ نشده اند! سامسونگ روند به روز رسانی اندروید ۱۲ را برای مدل های میان رده عرضه کرده و گلگسی a52s آخرین محصولی بوده که این آپدیت را دریافت کرده است. این اتفاق یک ماه زودتر از جدول زمانی انتشار اندروید ۱۲ سامسونگ رخ داده است زیرا در فاصله کمی قبل از آن این آپدیت را برای A72 منتشر کرده بود. برای خرید گوشی سامسونگ کارن تجارت را دنبال کنید.

این به روزرسانی که نهمین آپدیت رابط کاربری سامسونگ است در حال حاضر در کشور کره منتشر شده رابط کاربری One UI 4 وشماره ساخت A528NKSS1BUL7 به مدل Galaxy A52s اضافه می کند و هم چنین درآن به روزرسانی امنیتی ماه دسامبر ۲۰۲۱ نیز گنجانده شده است. کمپانی سامسونگ معمولا قبل از عرضه جهانی یک آپدیت جدید آن را برای کاربران خود در کره جنوبی ارائه می دهد. بنابراین این به روزرسانی به زودی برای تمامی کاربران در دیگر کشور ها هم عرضه خواهد شد.

oneUI 4 on galaxy A52s

و اما بعد از دریافت این آپدیت تغییراتی در رابط کاربری و اپلیکیشن های samsung گزینه های جدید برای انتخاب تم طراحی شده است. گوشی A52S بعد از دریافت این به روز رسانی به جذابیت آن اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *